نرم افزار اسکن اسناد و مدارک Genius Scan - ماهان سیستم
خانه / اخبار / نرم افزار اسکن اسناد و مدارک Genius Scan

نرم افزار اسکن اسناد و مدارک Genius Scan

نرم افزار اسکن اسناد و مدارک Genius Scan

Genius Scan یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای جهت اسکن اسناد و مدارک می باشد که توسط شرکت جنیوس طراحی و روانه بازار شده است.

این نرم افزار دارای قابلیت های زیادی همچون امکان خروجی به صورت پی دی اف و … می باشد. شما توسط جنیوس اسکن می توانید فایل های اسکن شده مورد نظرتان را در اکانت اختصاصی Dropbox خود آپلود نمائید و در اینترنت پخش کنید. این نرم افزار قدرتمند که اپلیکیشن آن نیز موجود است، با نصب بر روی گوشی هوشمند شما، تمامی امکانات فوق العاده اش را در اختیارتان قرار می دهد تا دیگر نیازی به اسکنر مجزا نداشته باشید و همین قابلیت Genius Scan باعث شده است که طرفداران بسیاری داشته باشد.

نرم افزار اسکن اسناد و مدارک Genius Scan Genius Scan یک نرم افزار قدرتمند و حرفه ای جهت اسکن اسناد و مدارک می باشد که توسط شرکت جنیوس طراحی و روانه بازار شده است. این نرم افزار دارای قابلیت های زیادی همچون امکان خروجی به صورت پی دی اف و … می باشد. شما توسط …

مشاهده بازنگری

0

درباره امیر فرهمند

یک نظر

  1. A lot of these attributes have already been included as a part of ipad-2 The crucial reason why I will not acquire Apple company solutions is really because our main self-employed clientele utilizes Adobe flash with all the websites. I need to have the ability to make use of Adobe flash on my computers, touch screen phones as well as supplements.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا