مدیریت دخل و خرج با اپلیکیشن مینت - ماهان سیستم
خانه / اخبار / مدیریت دخل و خرج با اپلیکیشن مینت

مدیریت دخل و خرج با اپلیکیشن مینت

مدیریت دخل و خرج با اپلیکیشن مینت

رسیدگی به حساب دخل و خرج، امری اساسی اما وقت گیر است.

Mint Applications  همه چیز را برایتان ساده می کند. شما می توانید حساب های بانکی خود را به این برنامه لینک کنید و بعد از آن، همیشه از میزان پولی که دارید اطلاع داشته باشید.

با استفاده از اپلیکیشن مینت می توانید مشخص نمائید که هر زمان چه مقدار از سرمایه خود را هزینه و یا خرج کنید و براساس این موارد، مینت همیشه یک گزارش مالی از وضعیت مالی شما ارائه می دهد.

مدیریت دخل و خرج با اپلیکیشن مینت رسیدگی به حساب دخل و خرج، امری اساسی اما وقت گیر است. Mint Applications  همه چیز را برایتان ساده می کند. شما می توانید حساب های بانکی خود را به این برنامه لینک کنید و بعد از آن، همیشه از میزان پولی که دارید اطلاع داشته باشید. با استفاده …

مشاهده بازنگری

0

درباره مدیر سایت

محسن زینلی سمت مدیر سایت و مدیریت خدمات کامپیوتری و فنی مهندسی ماهان سیستم. وب مستر، طراح وب سایت و وبلاگ، طراح گرافیک، طراح 3D (سه بعدی)، برنامه نویس و مدرس بیش از 50 نرم افزار کاربردی (با بیش از 13 سال تجربه و سابقه تدریس)، طراح انیمیشن و فلش، طراح نرم افزار نرو فارسی (اولین و تنها نرم افزار رایت و کپی کاملا فارسی در ایران) و مبتکر سبک چشم بسته (Close Eyes) در آموزش تایپ فارسی و لاتین.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا