فروش هدست واقعیت مجازی تا 4 سال آینده - ماهان سیستم
خانه / اخبار / فروش هدست واقعیت مجازی تا ۴ سال آینده

فروش هدست واقعیت مجازی تا ۴ سال آینده

فروش هدست واقعیت مجازی تا ۴ سال آینده

به گزارش وانگ (مدیر اجرایی کمپانی اچ تی سی در چین) فروش Virtual Reality Headset تا ۴ سال آینده بیشتر از فروش گوشی های هوشمند خواهد شد.

این مدیر اجرایی، چشم اندازی کم نور را برای گوشی‌ های هوشمند می‌ بیند. به عقیده وی، گوشی‌ های هوشمند در حال حاضر به اوج محبوبیت خود رسیده اند و این درحالی است که تنها ۹ سال از انتشار نخستین آیفون گذشته است. به گفته وانگ، فروش گوشی‌ های هوشمند در حال حاضر رو به افول است و در مقایسه با چشم انداز ۳۰ ساله‌ ای که از گوشی‌ های هوشمند نسبت به کامپیوترها دیده شد، این محصول خیلی زودتر افول خودش را آغاز کرده است و چنین کاهشی، آغاز چرخه زندگی برای پیدایش و فروش هدست واقعیت مجازی خواهد بود که تا سال ۲۰۲۰ می توانند بزرگ‌ ترین پلتفرم قابل فروش باشند.

کمپانی HTC پس از گذراندن یک سال فاجعه بار و پر ضرر، به دنبال آن است تا جایگزینی برای فعالیت در صنعت گوشی‌ هوشمند خود پیدا کند و تا بدین لحظه، گوشی هوشمند اچ تی سی ۱۰ با استقبال خوبی همراه شده است و اکنون HTC Vive نام هدست واقعیت مجازی این کمپانی تایوانی است که در کنار هدست‌ هایی مانند اوکولوس ریفت و پلی استیشن VR قصد دارند تا تجربیات متفاوتی را به بازیکنان گوشی‌ های هوشمند و کامپیوترها اهدا کنند.

فروش هدست واقعیت مجازی تا ۴ سال آینده به گزارش وانگ (مدیر اجرایی کمپانی اچ تی سی در چین) فروش Virtual Reality Headset تا ۴ سال آینده بیشتر از فروش گوشی های هوشمند خواهد شد. این مدیر اجرایی، چشم اندازی کم نور را برای گوشی‌ های هوشمند می‌ بیند. به عقیده وی، گوشی‌ های هوشمند در …

مشاهده بازنگری

0

درباره مدیر سایت

محسن زینلی سمت مدیر سایت و مدیریت خدمات کامپیوتری و فنی مهندسی ماهان سیستم. وب مستر، طراح وب سایت و وبلاگ، طراح گرافیک، طراح 3D (سه بعدی)، برنامه نویس و مدرس بیش از 50 نرم افزار کاربردی (با بیش از 13 سال تجربه و سابقه تدریس)، طراح انیمیشن و فلش، طراح نرم افزار نرو فارسی (اولین و تنها نرم افزار رایت و کپی کاملا فارسی در ایران) و مبتکر سبک چشم بسته (Close Eyes) در آموزش تایپ فارسی و لاتین.

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا