سئو - ماهان سیستم
خانه / سئو

سئو

سئو چیست و چگونه انجام می پذیرد؟

S.E.O یا همان Search Engine Optimization عبارت است از بهینه سازی وب سایت و شناسایی آن به موتورهای جستجوگر که گوگل مهمترین آنهاست و تعریفی که ما برای سئو ارائه می دهیم راهنمایی کاربران به وب سایت هایی است که مرتبط ترین موضوع را با کلمه کلیدی مورد جستجوی آنها دارد. اصولا سئو روشی برای ارتقاء یک وب سایت به منظور افزایش تعداد بازدیدکنندگانی است که از موتور های جستجو دریافت می کند. سئو جنبه های متفاوتی دارد. از کلماتی که در وب سایت استفاده می کنید گرفته تا کیفیت لینک هایی که دیگر سایت ها به شما می دهند. به عبارت دیگر سئو به این معناست: « اطمینان از این که ساختار وب سایت به سادگی برای موتور جستجو قابل فهم است. »

اما چگونه به گوگل بگوییم که وب سایت ما مرتبط ترین سایت با کلمه کلیدی مورد جستجو می باشد؟ پاسخ این سوال در استراتژی سئو می باشد که از مهمترین آنها می توان به تولید محتوای سالم و مفید، ایجاد بک لینک مجاز از سایت های مرتبط، استفاده از نقشه سایت و استفاده از خوراک اشاره کرد.

با توجه به اینکه بالا آوردن رتبه سایت به صفحه اول گوگل با کلمات کلیدی حساس با رقابتی بالا مانند سئو، کامپیوتر، موبایل و … کاری دشوار است، نگه داشتن سایت در صفحه اول گوگل دشوارتر می باشد اما نشدنی نیست و به فعالیت های بسیار زیادی از جمله تولید محتوا نیاز دارد. متاسفانه بسیاری از همکاران ما با وعده سئوی تضمینی سایت در کوتاه ترین زمان و یا صفحه اول گوگل با دریافت مبالغ کلان بسیاری را فریب داده اند. آنها با تکنیک های سیاه بهینه سازی سایت مانند ایجاد بک لینک غیرمجاز و … سایت مورد نظر را در صفحه اول گوگل بالا می آورند اما پس از مدت کوتاهی گوگل متوجه می شود و سایت آنها را جریمه می کند و گاهی حتی ممکن است آنها را برای همیشه از لیست موتور جستجوی خود حذف کند که این عمل خسارات جبران ناپذیری را به بار می آورد. پس اگر سئو همچون طراحی وب سایت بر اساس اصول فنی صورت گیرد می توان آن را سئوی تضمینی نامید اما اگر منظور از سئوی تضمینی، دست یافتن به صفحه اول گوگل در مدت زمان اندکی است رویایی بیش نیست.

سئوی حرفه ای باعث افزایش رنکینگ سایت در گوگل و الکسا و افزایش ترافیک ورودی از طریق موتورهای جستجوگر می شود و نتیجه دلخواه ما که افزایش فروش و معرفی کالا و خدمات (وب برندینگ) به کاربران را فراهم می نماید.

بهینه سازی وب سایت خود را به ماهان سیستم بسپارید. مهندسین ما با استفاده از جدیدترین متد معرفی به جستجوگرها و روش هایی کاملا شفاف و صحیح، رنکینگ را در گوگل و الکسا افزایش داده و بازدیدکنندگان موثر را به سایت شما هدایت می کنند که نتیجه ای جز افزایش فروش برای شما نخواهد داشت.

سئوی حرفه ای و تضمینی، تخصص ماست

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا