استفاده از نور برای ثبت حرکات نوازنده - ماهان سیستم
خانه / اخبار / استفاده از نور برای ثبت حرکات نوازنده

استفاده از نور برای ثبت حرکات نوازنده

استفاده از نور برای ثبت حرکات نوازنده

یک عکاس کانادایی موفق شده تا با ترکیب بکارگیری ال‌ ای‌ دی و اکسپوژر، طولانی مدت حرکات دست نوازندگان را در زمان استفاده از آلات موسیقی ثبت کند که نتیجه‌ آن ثبت تصاویر بسیار زیبا است.

استفن اورلاندو یک هنرمند کانادایی است که موفق شده با استفاده از لامپ‌ های ال‌ ای‌ دی و اکسپوژر طولانی مدت دوربین این کار مهم را انجام دهد.

عکاس کانادایی برای ثبت تصاویر مورد نظر خود ال‌ ای‌ دی‌ های رنگارنگ  را به کمان نوازندگان ویولون و سولو متصل کرده و از آن‌ ها خواسته تا یک قطعه‌ موسیقی را بنوازند. ترکیب کمان‌ های مجهز به ال‌ ای‌ دی‌ های رنگارنگ و نور کم محیط در کنار اکسپوژر طولانی مدت دوربین باعث شده تا کوچک‌ ترین حرکات دست نوزانده نیز در قالب حرکات نور ثبت شود.

استفن اورلاندو ایده‌ ثبت تصاویر به این روش را از پرینتر نوری جون میلی الهام گرفته است. میلی تصاویر رنگ خود را از ویولون در سال ۱۹۵۲ به ثبت رسانده است.

استفاده از نور برای ثبت حرکات نوازنده یک عکاس کانادایی موفق شده تا با ترکیب بکارگیری ال‌ ای‌ دی و اکسپوژر، طولانی مدت حرکات دست نوازندگان را در زمان استفاده از آلات موسیقی ثبت کند که نتیجه‌ آن ثبت تصاویر بسیار زیبا است. استفن اورلاندو یک هنرمند کانادایی است که موفق شده با استفاده از …

مشاهده بازنگری

0

درباره مدیر سایت

محسن زینلی سمت مدیر سایت و مدیریت خدمات کامپیوتری و فنی مهندسی ماهان سیستم. وب مستر، طراح وب سایت و وبلاگ، طراح گرافیک، طراح 3D (سه بعدی)، برنامه نویس و مدرس بیش از 50 نرم افزار کاربردی (با بیش از 13 سال تجربه و سابقه تدریس)، طراح انیمیشن و فلش، طراح نرم افزار نرو فارسی (اولین و تنها نرم افزار رایت و کپی کاملا فارسی در ایران) و مبتکر سبک چشم بسته (Close Eyes) در آموزش تایپ فارسی و لاتین.

یک نظر

  1. Poste zibaei bood. Tnx

پاسخ بدهید

ایمیلتان منتشر نمیشوذفیلدهای الزامی علامت دار شده اند *

*

رفتن به بالا